Xavi rozczarowany po meczu z Manchesterem United

Barcelona liże rany po kolejnym odpadnięciu z Europy, po tym, jak Manchester United w czwartkowy wieczór pokonał ją 2-1 (4-3 łącznie). Blaugrana miała solidną pierwszą połowę, ale po zdobyciu bramki już w drugiej połowie, nie potrafiła narzucić swojego stylu gry.

xavi barcelona
Xavi rozczarowany po meczu z Manchesterem United

Po meczu Xavi Hernandez okazał się rozczarowany wynikiem, choć nie był zły na swoją drużynę. W jego głowie był tylko jeden pozytyw.

„Jedynym pozytywem jest to, że mamy już mecz w niedzielę i musimy się skupić na Almerii, a w czwartek na półfinale Pucharu. Zostały nam dwa tytuły i chcemy je zdobyć, bo są bardzo ważne dla klubu.”

Po porażce Xavi był widziany, jak gratulował dwóm byłym zawodnikom Manchesteru United z Realu Madryt, przeciwko którym sam grał.

Uważa, że jego drużyna nie grała źle, ale nie była w stanie dotrzymać kroku swoim przeciwnikom pod względem fizycznym, jak podaje Sport.

„Szkoda, bo drużyna pokazała twarz i zasłużyła na więcej. Są bardzo silni fizycznie, Shaw wygrał walkę przy drugiej bramce i po dwóch odbiciach trafił do Antoniego. Mogliśmy bardziej zdominować grę”.

Barcelona nadal ma szansę na dwa główne tytuły w tym sezonie, ale na ich drodze stoi Real Madryt. Z ośmiopunktową przewagą w La Liga, Xavi może mieć obawy o swoje bezpieczeństwo zatrudnienia, jeśli nie uda mu się wrócić na Camp Nou.

Źródło: The Mirror

5 / 5. Ocen: 6

Wiadomości sportowe

Sport

Tyson Fury wymienia dwie walki, które chciałby stoczyć z bratem Tommy’m Fury

Tyson Fury chciałby, aby jego brat Tommy pozostał przy boksie zawodowym, po tym jak wczoraj wieczorem w Arabii Saudyjskiej wygrał przez podzieloną decyzję z...

Aston Villa odrzuciła ofertę Corinthians za Philippe Coutinho

Philippe Coutinho reprezentuje Aston Villę od początku 2022 roku, zaliczając 41 występów we wszystkich rozgrywkach.Coutinho nie dla CorinthiansBrazylijczyk nie zdołał jednak wykorzystać dobrego początku...

Alvaro Rodriguez ratuje remis dla Realu w derbach Madrytu

Młody napastnik Realu Madryt Alvaro Rodriguez zapewnił mistrzom remis 1-1 w napiętym derbowym starciu z 10-osobowym Atletico Madryt w sobotę w La Liga.Punkt ten...

4 angielki w FIFA FIFPro Women’s World 11

Cztery piłkarski z Anglii znalazły się w FIFA FIFPro Women's World 11 dzięki swoim wybitnym występom na Euro 2022.W składzie znalazły się obrończynie Lucy...