asd

Fame MMA 8 kursy i typy bukmacherskie

W sobotę 21 listopada 2020 roku odbędzie się ósma już z kolei gala Fame MMA, w ramach której w mieszanych sztukach walki bój stoczą gwiazdy polskiej sceny influencerskiej (i nie tylko). Jak zawsze nie zabraknie w niej emocji, znanych nazwisk oraz… okazji do obstawiania. W tym krótkim artykule przedstawimy nasze typy na Fame MMA, ale też zaprezentujemy wszystkie kluczowe informacje mające związek właśnie z tą imprezą.

Fame MMA 8 – karta walk i kursy bukmacherskie

W czasie ósmej już gali Fame MMA będziemy mogli być świadkami aż dziesięciu różnych pojedynków. Ofertę bukmacherską na każdy z nich, ale i na samą galę prezentuje bukmacher Betclic, któremu udało się zdobyć na to wyłączność. Oznacza to, że to jedyna firma w Polsce, która pozwala na realizację własnych typów bukmacherskich właśnie na Fame MMA.

UWAGA: z okazji Fame MMA 8 bukmacher Betclic oferuje graczom bonus 550 PLN jako zakład bez ryzyka z kodem „KOD550„. Bonus można odebrać na www.betclic.pl.

Walką wieczoru na ósmej gali Fame MMA 8 będzie pojedynek Kacpra Błońskiego z Marcinem Dubielem – dla obu mężczyzn będzie to debiut na scenie MMA, dlatego też choć ciężko jest określić, czego można się spodziewać po tej walce, jedno jest pewne – będzie zażarta, ciekawa i na pewno godna zobaczenia. Nie będą to jednak jedyne debiuty na ringu. Pierwsze swoje wystąpienie na nim zaliczy również były raper Michał Sobolewski, znany szerzej jako „Sobota”. Wszystkie walki przedstawiają się następująco (kursy prezentujemy w nawiasach):

  • Kasjusz „DonKasjo” Życiński (1,33) kontra Marcin „El Testosteron” Najman (2,90).
  • Piotr „Szeli” Szeliga (1,90) kontra Piotr „Bestia” Piechowiak (1,75).
  • Zusje Astafiewa (1,37) kontra Dagmara Szewczyk (2,70).
  • Piotr Pająk (1,37) kontra Alan „Alanik” Kwieciński (2,70).
  • Michał „Sobota” Sobolewski (2,70) kontra Filip „Filipek” Marcinek (1,37).
  • Paweł „Tybori” Tyburski (1,35) kontra Gabriel „Arab” Al-Sulwi (2,80).
  • Amadeusz Roślik (K1) (1,48) kontra Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka (K1) (2,35).
  • Maciej „Szewcu” Szewczyk (3,80) kontra Gamou Fall (1,20).
  • Mariusz „Hejter” Słoński (3,30) kontra Patryk „Mortalcio” Baran (1,25).
  • Kacper Błoński (1,35) kontra Marcin Dubiel (2,80).

Uwaga! Warto wiedzieć, że typować możemy nie tylko zwycięzcę konkretnego pojedynku. Choć jest to rzeczywiście zakład najpopularniejszy, obstawiać możemy również liczbę rund, rezultat końcowy, wynik konkretnej rundy i wiele więcej, z różnymi kursami na każdą z tych opcji.

Typy bukmacherskie na walki Fame MMA 8

Walką, która już teraz najbardziej rozgrzewa wielbicieli gali Fame MMA 8, a zatem cieszy się też największą popularnością w świecie bukmacherskim, jest oczywiście walka wieczoru, w której bój stoczy Kacper Błoński i Marcin Dubiel. Po debiutantach nie można oczekiwać świetnego poziomu – można jednak spodziewać się walki do samego końca i chęci pokazania się z jak najlepszej strony. Betclic sam daje większe szanse na wygraną Błońskiemu, uważając go za faworyta i opatrując go niższym kursem. 

zakłady bukmacherskie betfan
Nowa oferta bonusów bez ryzyka w Betfan online

Naszym zdaniem to właśnie Kacper Błoński może wygrać, co wynika przede wszystkim z jego przewagi pod względem warunków fizycznych. Kacper jest wyższy, ale też cięższy, a to właśnie gabaryty mają ogromny wpływ – zwłaszcza w przypadku amatorów, którzy rzadko kiedy potrafią wykorzystać odmienność przeciwników na swoją korzyść, a zazwyczaj lżejsi i niżsi ulegają tym tęższym i wyższym.

Wielu kibiców wcale nie uważa spotkania Dubiela z Błońskim za najciekawsze z wszystkich rozgrywanych w ramach Fame MMA 8. Olbrzymim zainteresowaniem cieszy się tak zwany co-main event, którym w tym przypadku jest pojedynek Marcina Najmana z Kasjuszem Życińskim. Najman znany jest z występów na ringach światowych – bardzo możliwe, że dla „El Testosteronu” będzie to pożegnanie z zawodowymi walkami. Jego rywal, „DonKasjo” również posiada swoje doświadczenie – podobnie, jak on, trenował boks zawodowy. W dodatku wygrał wszystkie trzy dotychczasowe walki w Fame MMA. Obaj panowie umówili się na pojedynek na bokserskich zasadach, w małych rękawicach. Choć wszyscy sugerują wygraną Najmana (i ciężko się z nimi nie zgodzić), istnieje możliwość, że DonKasjo zaskoczy. Będzie to zatem bardzo ciekawy pojedynek.

Fame MMA 8 u bukmachera Betclic

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, wyłączność na prezentowanie oferty bukmacherskiej na Fame MMA posiada obecnie bukmacher Betclic, któremu udało się przejąć ją od LVBet. Jest to bardzo ciekawe zagranie pod kątem marketingowym – zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że Fame MMA swoją popularność czerpie z mediów społecznościowych, które wykorzystuje też do swojej promocji.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Oferta bukmachera Betclic, z oczywistych względów, obejmuje więc każdą z walk przedstawionych przez nas powyżej. Zakłady przyjmowane są zarówno w formule pre-match (a zatem już teraz), jak i „na żywo”, w czasie trwania walk. Sam bukmacher zadbał o ilość opcji do wyboru – możemy typować nie tylko zwycięzcę pojedynczej walki, ale też triumfatora w konkretnej rundzie, liczbę rund, sposób wybranej i wiele więcej.

Warto wspomnieć, że choć na ten moment Betclic ustawił już kursy na każdą z walk, te mogą ulec lekkim modyfikacjom, zależnym od sytuacji konkretnych zawodników. Aby uniknąć tych zawirowań, nie zawsze skutkujących wynikiem na naszą korzyść, warto postawić już teraz.

Fame MMA 8 – bukmacherskie FAQ

Poniżej przedstawiamy szereg pytań najbardziej nurtujących osoby, które są zainteresowane obstawianiem ósmej gali Fame MMA.

Kiedy odbędzie się gala Fame MMA 8?

Ósma odsłona gali Fame MMA odbędzie się w sobotę, 21 listopada 2020 roku, przy czym jej transmisja rozpocznie się o godzinie 19:30.

Gdzie można obejrzeć galę?

Gala Fame MMA 8 jest możliwa do obejrzenia wyłącznie na jej oficjalnej stronie. Udostępniana jest w systemie Pay Per View, a za dostęp do niej będziemy musieli zapłacić 19,90 zł. Należy pamiętać, że ze względu na sytuację epidemiologiczną wstęp na galę będzie niemożliwy, a tę obejrzymy wyłącznie online.

W jaki sposób wypracować własne typy bukmacherskie na Fame MMA?

Jako że w Fame MMA często mamy do czynienia z zawodnikami wcześniej niezwiązanymi zawodowo ze sportami walki, ciężko może być wypracować własne typy bukmacherskie na Fame MMA. Najlepiej jest śledzić wszystkie informacje na temat gali na bieżąco, ale też oglądać kolejne konferencje. Przede wszystkim jednak powinniśmy porównywać predyspozycje fizyczne poszczególnych zawodników. Nie ignorujmy też kursów narzucanych przez konkretnych bukmacherów – te często reflektują szanse, jakie poszczególni zawodnicy mają na odniesienie sukcesu w konkretnej walce.

0 / 5. Ocen: 0

Wiadomości sportowe

Sport

Barcelona z dużym zastrzykiem finansowym

O kłopotach finansowych FC Barcelony wiadome jest nie od dziś. Duma Katalonii jednak od dawna wykorzystuje bardzo sprytne zagrania, by zyskiwać fundusze na rozwój...

Poradnik do skutecznej analizy bukmacherskiej

Do typowania w Polsce zazwyczaj podchodzi się w jeden sposób - bazując na swojej własnej intuicji. Niestety, nie jest to metoda, która byłaby w...

Jakie pomyłki są częstą przyczyną strat w zakładach bukmacherskich?

Dlaczego rozmaite statystyki wyraźnie pokazują, że większość graczy, którzy obstawiają w firmach bukmacherskich, przegrywa swoje pieniądze? Co powoduje, że tylko nieliczni dobrze zarabiają? Poznaj...

Loris Karius musi uczyć się od bohatera Liverpoolu, Jerzego Dudka

Były obrońca Liverpoolu może odzyskać swoją reputację, przechodząc drogę od zera do bohatera, podobną do tej, jaką 20 lat temu miał bohater Liverpoolu Jerzy...