Jak zainstalować aplikację bukmachera na Androidzie?

Oczywiste jest, że abyśmy mogli korzystać z proponowanej przez bukmachera aplikacji mobilnej, musimy najpierw ją zainstalować. W najkorzystniejszej sytuacji są tutaj posiadacze urządzeń z systemem iOS na pokładzie – stosowną aplikację znajdą oni bowiem na łamach oficjalnego sklepu Apple App Store. Nieco gorzej mają właściciele telefonów i tabletów zasilanych przez Android. Oni muszą bardziej się namęczyć i przejść przez nieco bardziej skomplikowany proces. Z czego to wynika i na czym polega instalacja aplikacji w ich przypadku? To wszystko – i wiele więcej – zamierzamy szczegółowo nakreślić w naszym dzisiejszym wpisie.

Jak zainstalować aplikację bukmachera na Androidzie
Jak zainstalować aplikację bukmachera na Androidzie?

Jak zainstalować aplikację bukmachera na Androidzie? – krok po kroku

Instalacja bukmacherskiej aplikacji mobilnej na platformach z systemem Android jest cięższa od tej, przez którą muszą przejść użytkownicy urządzeń Apple’a. Mimo wszystko jednak nie należy do najbardziej skomplikowanych. Na pewno jednak wymaga większej dozy uwagi. Sam proces jest też nieco dłuższy. Dokładnie i krok po kroku przedstawiamy go poniżej.

  1. Pobieramy aplikację mobilną z oficjalnej strony bukmachera. Jest ona udostępniana w postaci pliku .apk. Jeśli pobieranie zostanie zakończone, nie zamykajmy powiadomienia informującego nas o tym – ułatwi nam to dalsze działania. Aplikację możemy również pobrać przebywając na komputerze (jeśli to tam czujemy się najlepiej i jemu ufamy najbardziej), a następnie przenieść ją na dysk telefonu lub tableta (korzystając z kabla USB). Wymaga to jednak wiele więcej czasu.
  2. Przechodzimy do ustawień naszego telefonu, a następnie kierujemy się do zakładki Zabezpieczenia. Tutaj musimy zaznaczyć opcję Zezwól na instalowanie aplikacji z nieznanych źródeł. Samo nazewnictwo może się nieco różnić, w zależności od wersji systemu Android. W niektórych modelach telefonu trzeba będzie rozwinąć opcję (lub wejść w dodatkową zakładkę Zaawansowane). Nie możemy znaleźć tej opcji? Po prostu przeszukajmy ustawienia, na przykład wpisując frazę “źródeł”.
  3. Otwieramy pobrany przez siebie plik. Jeśli zamknęliśmy powiadomienie, musimy znaleźć go w miejscu, w które pobieramy każdy nasz plik (jeżeli go nie zamknęliśmy, możemy po prostu tapnąć w nie). Możemy to zrobić przy użyciu systemowego menedżera pliku. Po otwarciu pliku, system w sposób automatyczny zainstaluje całą aplikację. Będziemy już do niej mieli dostęp.
Instalacja aplikacji STSwww.STS.pl
Kod bonusowyBETONLINE
Aplikacja na systemyAndroid, iOS
Ocena graczy9/10

Pamiętajmy, że zainstalowanie przez nas aplikacji mobilnej wymaga posiadania odpowiednio dużej ilości wolnej przestrzeni na karcie pamięci (lub wewnątrz urządzenia). Aby ta działała poprawnie, musi zostać uruchomiona na urządzeniu o odpowiednich minimalnych parametrach. Większość nowoczesnych sprzętów jest w stanie poradzić sobie z uruchomieniem aplikacji, które oferują najlepsi bukmacherzy online w Polsce.

Jeśli już pobraliśmy i zainstalowaliśmy aplikację mobilną bukmachera, możemy odznaczyć opcję zezwalającą na instalację aplikacji z nieznanych źródeł. O ile bowiem bukmacherzy online są źródłem godnym zaufania, nie w każdym przypadku możemy liczyć na bezpieczeństwo. Lepiej więc nie ryzykować i nie instalować innych aplikacji przez pliki .apk. Zwłaszcza jeśli nie do końca ufamy źródle ich pochodzenia.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Aplikacja mobilna bukmachera – czy instalowanie APK jest bezpieczne?

Z uwagi na dość nietypowy proces instalacji aplikacji mobilnej na Androida (niestety, ale przez taki sam proces musimy przejść w przypadku każdego operatora zakładów wzajemnych), wielu klientów poddaje pod wątpliwość jego bezpieczeństwo. Słusznie – trzeba bowiem na takie rzeczy zwracać swoją uwagę. W przypadku bukmacherów, jesteśmy w pełni bezpieczni. Polskie prawo zmusza ich bowiem do zapewniania nam bezpiecznych warunków do obstawiania. Nie musimy się zatem bać o bezpieczeństwo tak naszych środków finansowych, jak i powierzanym bukmacherom danym. W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości, prawo stoi po naszej stronie.

Oczywiście musimy być uważni, gdyż wiele firm próbuje wykorzystać nietypowy proces do tego, by wprowadzić nas w błąd i po prostu nas oszukać. Dlatego też musimy zwrócić szczególną uwagę na to, skąd pochodzi plik .apk. Musimy go pobrać z oficjalnej strony bukmachera. Koniecznie zatem sprawdźmy jej adres URL – oszuści często używają bardzo podobnych. Nie ufajmy linkom z SMS-ów i z e-mailów promocyjnych. Najbezpieczniej będzie ręcznie (nie z wyników wyszukiwania w Google) wejść na stronę internetową bukmachera, a następnie skierować się do odpowiedniego działu. Wtedy też będziemy mieć pewność, że nie spotka nas nic złego. Pamiętajmy, że w przypadku urządzeń z Androidem na pokładzie legalni bukmacherzy muszą dystrybuować swoją aplikację w taki sposób. Szerzej wyjaśniamy to poniżej.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback3500 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Dlaczego aplikacji bukmacherów nie ma w sklepie Google Play?

Aplikacja mobilna polskich bukmacherów jest dostępna na łamach Apple App Store, a użytkownicy urządzeń z systemem operacyjnym iOS na pokładzie mogą zainstalować ją bez żadnych kombinacji i komplikacji – dokładnie tak, jak każdą inną aplikację. Dlaczego zatem osoby, które posiadają urządzenia z Androidem nie mogą jej znaleźć na Google Play, oficjalnym sklepie amerykańskiego giganta? Odpowiedź jest prosta – wynika to z regulaminu tej właśnie platformy. Ten zakazuje firmom publikującym aplikacje wrzucania na nią wszystkich tych apek, które mają jakikolwiek związek z hazardem. Jako że zakłady bukmacherskie doskonale wpisują się w tę kategorię, ich obecność w tym sklepie byłaby łamaniem regulaminu. Wlaśnie dlatego legalni bukmacherzy opracowali specjalne obejście, które pozwala pominąć sklep Play, a i tak cieszyć się z zainstalowanej aplikacji.

ZOBACZ: Jak obstawiać sporty wirtualne

Oczywiście warto mieć na uwadze, że polityka Google lubi się zmieniać. Aktualnie korporacja ma bardzo restrykcyjne podejście do hazardu i nie pozwala go promować również na stronach partnerskich, w swoim systemie Google Ads. Taka sytuacja utrzymuje się od wielu lat i nie dotyczy wyłącznie Polski. Powoli jednak widać jest pewne zmiany w tej kwestii, a pojedyncze gry mające delikatny związek z hazardem zaczynają pojawiać się w sklepie. Czy to oznacza, że również bukmacherskie aplikacje mobilne tam właśnie trafią? Tego nie wiemy. Jesteśmy jednak pewni, że polskie firmy bukmacherskie dokładnie monitorują temat. Gdy tylko pojawi się taka możliwość, z pewnością opublikują swoje aplikacje w miejscu, które nie będzie wymagało żadnych kombinacji i obejść.

Legalność a typowanie przez aplikację mobilną bukmachera

Mimo swojej wieloletniej obecności na polskim rynku, aplikacje mobilne wciąż u wielu typujących wzbudzają pewne wątpliwości. Nie tylko pod względem bezpieczeństwa, które szerzej opisaliśmy nieco wyżej. Wzbudza je również kwestia legalności. W tym przypadku również musimy ich uspokoić – korzystanie z aplikacji mobilnej polskiego bukmachera, nawet pomimo tak skomplikowanego i obchodzącego regulamin Google Play procesu, jest w pełni legalne. O ile oczywiście sięgamy po aplikację należącą do legalnego bukmachera. Google Play nie umożliwia dystrybucji tego typu aplikacji w swoim sklepie, ale nie ma wpływu na to, czy są one instalowane w inny sposób. Co więcej, pozostawia pewną furtkę do tego, by móc je instalować. To każe sądzić, że cały proces nie tylko nie jest nielegalny, ale też nie łamie regulaminu platformy. Nie jest więc w stanie doprowadzić do jakichkolwiek negatywnych konsekwencji (w tym również do zablokowania konta użytkownika w najpopularniejszym sklepie z aplikacjami na Androida).

Legalni bukmacherzy w naszym kraju to wszyscy ci, którzy posiadają licencję na świadczenie swoich usług. Jest ona przydzielana osobno dla działalności stacjonarnej i internetowej – przykładowo STS aplikacja mobilna wymaga tej drugiej, by była w pełni legalna. Musimy pamiętać, że konto w aplikacji jest tożsame z kontem w serwisie głównym bukmachera. Typując w aplikacji tak naprawdę korzystamy więc z innej wersji tego serwisu, ale wciąż podlegamy pod dokładnie te same zasady i wymagania. Aby więc korzystać z aplikacji mobilnej bukmachera na Androida, musimy być osobami pełnoletnimi. Również w jej obrębie konieczne będzie dokonanie weryfikacji konta poprzez podesłanie bukmacherowi skanu lub zdjęcia naszego dowodu tożsamości.

5 / 5. Ocen: 44

Wiadomości sportowe

Sport

Xavi rozczarowany po meczu z Manchesterem United

Barcelona liże rany po kolejnym odpadnięciu z Europy, po tym, jak Manchester United w czwartkowy wieczór pokonał ją 2-1 (4-3 łącznie). Blaugrana miała solidną...

Betfan cashout – czy to najlepszy bukmacher w Polsce?

Wśród rosnącej ilości serwisów oferujących internetowe zakłady bukmacherskie nie sposób pominąć zakład bukmacherski Betfan.pl. Serwis jest w pełni legalny na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, a...

Napoli podwoi pensję Khvichy Kvaratskhelia

La Gazzetta dello Sport donosi, że Napoli planuje podwoić pensję Khvichy Kvaratskhelia do końca sezonu, mając nadzieję na zatrzymanie go na Stadio Maradona pomimo...

Aston Villa odrzuciła ofertę Corinthians za Philippe Coutinho

Philippe Coutinho reprezentuje Aston Villę od początku 2022 roku, zaliczając 41 występów we wszystkich rozgrywkach.Coutinho nie dla CorinthiansBrazylijczyk nie zdołał jednak wykorzystać dobrego początku...