Gabri Veiga to kolejny cel Arsenalu Londyn

Arsenal może być łączony z ekscytującym młodzieńcem z Celty Vigo, Gabri Veigą, ale wydaje się, że Fabrizio Romano nie jest całkowicie przekonany do tych plotek.

Gabri Veiga
Gabri Veiga to kolejny cel Arsenalu Londyn (Instagram)

W swoim ekskluzywnym wywiadzie dla CaughtOffside, Romano powiedział, że jest jeszcze za wcześnie, aby Veiga był poważnym celem dla wielkich klubów, takich jak Arsenal.

The Gunners mają w zwyczaju szukać najlepszych młodych zawodników na świecie, a Veiga z pewnością wygląda na kogoś, komu warto się przyglądać w najbliższych latach.

Nie wiadomo jednak, czy i kiedy Arsenal zwiększy swoje zainteresowanie Hiszpanem poniżej 21 roku życia, jak wynika z najnowszych informacji Romano.

„Niektórzy kibice Arsenalu pytali mnie o powiązania z młodzieńcem z Celty Vigo, Gabri Veigą” – powiedział Romano.

„Uważam jednak, że jest zdecydowanie za wcześnie na takie łączenie go z wielkimi klubami. Powiedziano mi, że cztery lub pięć czołowych klubów obserwuje go, ponieważ Veiga jest wielkim talentem i świetnie sobie radzi w La Liga, ale to coś na przyszłość, a nie na teraz.”

Arsenal był bardzo zajęty w ostatnich kilku okienkach transferowych, więc kibice z pewnością chętnie zobaczą, jak się wzmacniają, ale Veiga może nie być kimś, kto od razu wywrze pożądany wpływ, chociaż za rok lub dwa może być kimś, komu warto się przyjrzeć.

Źródło: CaughtOffside

5 / 5. Ocen: 5

Wiadomości sportowe

Sport

FC Barcelona – transfery, historia, stadion

FC Barcelona to jeden z najbardziej znanych i utytułowanych klubów piłkarskich na świecie. Zawsze stara się pozyskiwać najlepszych zawodników, aby walczyć o najważniejsze trofea....

Bundesliga w ofercie polskich bukmacherów – kompleksowy poradnik dla typującego

Liga niemiecka jest jedną z najmocniejszych, jeżeli chodzi o piłkę nożną. To w niej grają najbardziej utalentowani piłkarze świata i to ona wydała na...

Kim są legalni bukmacherzy w Polsce?

Aby dany bukmacher był w stanie działać legalnie w naszym kraju, musi posiadać stosowną licencję - ta przyznawana jest przez Ministerstwo Finansów po dogłębnym...

Jak i gdzie sprawdzać wyniki na żywo?

Zakłady bukmacherskie systematycznie zyskują na swojej popularności. To bowiem fajny sposób na to, aby wygrywać - i to regularnie - dość duże pieniądze. Obecnie...