Gabri Veiga to kolejny cel Arsenalu Londyn

Arsenal może być łączony z ekscytującym młodzieńcem z Celty Vigo, Gabri Veigą, ale wydaje się, że Fabrizio Romano nie jest całkowicie przekonany do tych plotek.

Gabri Veiga
Gabri Veiga to kolejny cel Arsenalu Londyn (Instagram)

W swoim ekskluzywnym wywiadzie dla CaughtOffside, Romano powiedział, że jest jeszcze za wcześnie, aby Veiga był poważnym celem dla wielkich klubów, takich jak Arsenal.

The Gunners mają w zwyczaju szukać najlepszych młodych zawodników na świecie, a Veiga z pewnością wygląda na kogoś, komu warto się przyglądać w najbliższych latach.

Nie wiadomo jednak, czy i kiedy Arsenal zwiększy swoje zainteresowanie Hiszpanem poniżej 21 roku życia, jak wynika z najnowszych informacji Romano.

„Niektórzy kibice Arsenalu pytali mnie o powiązania z młodzieńcem z Celty Vigo, Gabri Veigą” – powiedział Romano.

„Uważam jednak, że jest zdecydowanie za wcześnie na takie łączenie go z wielkimi klubami. Powiedziano mi, że cztery lub pięć czołowych klubów obserwuje go, ponieważ Veiga jest wielkim talentem i świetnie sobie radzi w La Liga, ale to coś na przyszłość, a nie na teraz.”

Arsenal był bardzo zajęty w ostatnich kilku okienkach transferowych, więc kibice z pewnością chętnie zobaczą, jak się wzmacniają, ale Veiga może nie być kimś, kto od razu wywrze pożądany wpływ, chociaż za rok lub dwa może być kimś, komu warto się przyjrzeć.

Źródło: CaughtOffside

5 / 5. Ocen: 5

Wiadomości sportowe

Sport

Typy HT w piłce nożnej – jak dobrze obstawiać?

W firmach bukmacherskich można zdecydować się na rozmaite opcje do obstawiania. Najwięcej zawodowych typerów gra na piłkę nożną. Futbol jest bowiem, w naszym kraju...

Największe wyzwania w zakładach sportowych

Zakłady sportowe to jedna z nielicznych form hazardu, w których przeznaczenie jest w Twoich rękach. Na dłuższą metę szczęście odgrywa bardzo małą rolę. To...

Jak i gdzie sprawdzać wyniki na żywo?

Zakłady bukmacherskie systematycznie zyskują na swojej popularności. To bowiem fajny sposób na to, aby wygrywać - i to regularnie - dość duże pieniądze. Obecnie...

Lisandro Martinez wymienia gwiazdę Arsenalu jako najtrudniejszego przeciwnika

Obrońca Manchesteru United Lisandro Martinez uznał napastnika Arsenalu za najtrudniejszego przeciwnika w swojej dotychczasowej karierze w Premier League.Argentyński środkowy obrońca w swoim debiutanckim sezonie...