Gabri Veiga to kolejny cel Arsenalu Londyn

Arsenal może być łączony z ekscytującym młodzieńcem z Celty Vigo, Gabri Veigą, ale wydaje się, że Fabrizio Romano nie jest całkowicie przekonany do tych plotek.

Gabri Veiga
Gabri Veiga to kolejny cel Arsenalu Londyn (Instagram)

W swoim ekskluzywnym wywiadzie dla CaughtOffside, Romano powiedział, że jest jeszcze za wcześnie, aby Veiga był poważnym celem dla wielkich klubów, takich jak Arsenal.

The Gunners mają w zwyczaju szukać najlepszych młodych zawodników na świecie, a Veiga z pewnością wygląda na kogoś, komu warto się przyglądać w najbliższych latach.

Nie wiadomo jednak, czy i kiedy Arsenal zwiększy swoje zainteresowanie Hiszpanem poniżej 21 roku życia, jak wynika z najnowszych informacji Romano.

„Niektórzy kibice Arsenalu pytali mnie o powiązania z młodzieńcem z Celty Vigo, Gabri Veigą” – powiedział Romano.

„Uważam jednak, że jest zdecydowanie za wcześnie na takie łączenie go z wielkimi klubami. Powiedziano mi, że cztery lub pięć czołowych klubów obserwuje go, ponieważ Veiga jest wielkim talentem i świetnie sobie radzi w La Liga, ale to coś na przyszłość, a nie na teraz.”

Arsenal był bardzo zajęty w ostatnich kilku okienkach transferowych, więc kibice z pewnością chętnie zobaczą, jak się wzmacniają, ale Veiga może nie być kimś, kto od razu wywrze pożądany wpływ, chociaż za rok lub dwa może być kimś, komu warto się przyjrzeć.

Źródło: CaughtOffside

5 / 5. Ocen: 5

Wiadomości sportowe

Sport

Jak obstawiać tenis? Oferta sprawdzonych bukmacherów

Zakłady na tenis ziemny to jedna z kluczowych sekcji na stronie każdego szanującego się bukmachera internetowego. Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce doskonale zdają sobie...

Eksperckie typy bukmacherskie – jak je oceniać?

Coraz ciężej jest Ci patrzeć na to, jak obecnie prezentują się Twoje wyniki z gry w podmiocie hazardowym Etoto? Może zatem warto zrobić sobie...

Loris Karius musi uczyć się od bohatera Liverpoolu, Jerzego Dudka

Były obrońca Liverpoolu może odzyskać swoją reputację, przechodząc drogę od zera do bohatera, podobną do tej, jaką 20 lat temu miał bohater Liverpoolu Jerzy...

Typy na Premier League – 12 i 13 grudnia 2020

Nadchodzi dwunasta kolejka rozgrywek w lidze angielskiej. Już w najbliższy piątek, 11 grudnia, na angielskie boiska znów wybiegną utalentowani piłkarze, by wziąć udział w...