Graham Potter otrzymuje groźby śmierci pod adresem swoim i swoich dzieci

Menedżer Chelsea Graham Potter ujawnił, że otrzymał groźby śmierci od anonimowych tzw. kibiców, którzy twierdzą, że „chcą mojej śmierci i chcą śmierci moich dzieci”.

Graham Potter
Graham Potter otrzymuje groźby śmierci pod adresem swoim i swoich dzieci

Były szef Brighton and Hove Albion jest obiektem ogromnej krytyki od momentu objęcia sterów w zachodnim Londynie. W ostatnich 14 meczach we wszystkich rozgrywkach Chelsea odniosła tylko dwa zwycięstwa.

Otrzymał silne wsparcie i poparcie od właściciela Chelsea Todda Boehly’ego i innych udziałowców, którzy nawet powiedzieli, że chcą zarządzać jego postępami w „latach, a nie miesiącach”. Jednak o ile Potter jest przyzwyczajony do tego, że kibice w zachodnim Londynie mu zazdroszczą, o tyle teraz sprawy przybrały bardzo złowrogi obrót.

„O ile mam wsparcie, to dostałem kilka niezbyt miłych e-maili, w których chciano mnie zabić i moje dzieci” – powiedział Potter podczas ostatniej konferencji prasowej. „Więc to oczywiście nie jest przyjemne”.

„Trzeba przyjąć sytuację taką, jaka jest, przyjąć krytykę, ale nie dać się wciągnąć w rzeczy, które są nieprawdziwe. Starać się mieć perspektywę, ale jednocześnie uznać krytykę i złe samopoczucie. Tak właśnie powinno być.

„To jest wyzwanie i jeżeli idziesz do pracy, a ktoś cię obrzuca wyzwiskami, to nie będzie to przyjemne”. Potter rozpoczął swoją przedmeczową konferencję prasową, która miała być zapowiedzią meczu Chelsea z Tottenhamem Hotspur, z klasycznym szubienicznym humorem, podchodząc do swojego biurka i mówiąc: „Przepraszam was, właśnie wyszedłem z kryzysowego spotkania”.

Źródło: dailystar.co.uk

5 / 5. Ocen: 5

Wiadomości sportowe

Sport

Jakie pomyłki są częstą przyczyną strat w zakładach bukmacherskich?

Dlaczego rozmaite statystyki wyraźnie pokazują, że większość graczy, którzy obstawiają w firmach bukmacherskich, przegrywa swoje pieniądze? Co powoduje, że tylko nieliczni dobrze zarabiają? Poznaj...

Gabri Veiga to kolejny cel Arsenalu Londyn

Arsenal może być łączony z ekscytującym młodzieńcem z Celty Vigo, Gabri Veigą, ale wydaje się, że Fabrizio Romano nie jest całkowicie przekonany do tych...

FC Barcelona – transfery, historia, stadion

FC Barcelona to jeden z najbardziej znanych i utytułowanych klubów piłkarskich na świecie. Zawsze stara się pozyskiwać najlepszych zawodników, aby walczyć o najważniejsze trofea....

Kingsley Coman może zagrać z Unionem Berlin

Po kilku gorączkowych tygodniach od wznowienia rozgrywek piłkarskich 20 stycznia, Bayern Monachium będzie miał cały tydzień na przygotowanie się do kolejnego meczu. Bawarski klub...