Graham Potter otrzymuje groźby śmierci pod adresem swoim i swoich dzieci

Menedżer Chelsea Graham Potter ujawnił, że otrzymał groźby śmierci od anonimowych tzw. kibiców, którzy twierdzą, że „chcą mojej śmierci i chcą śmierci moich dzieci”.

Graham Potter
Graham Potter otrzymuje groźby śmierci pod adresem swoim i swoich dzieci

Były szef Brighton and Hove Albion jest obiektem ogromnej krytyki od momentu objęcia sterów w zachodnim Londynie. W ostatnich 14 meczach we wszystkich rozgrywkach Chelsea odniosła tylko dwa zwycięstwa.

Otrzymał silne wsparcie i poparcie od właściciela Chelsea Todda Boehly’ego i innych udziałowców, którzy nawet powiedzieli, że chcą zarządzać jego postępami w „latach, a nie miesiącach”. Jednak o ile Potter jest przyzwyczajony do tego, że kibice w zachodnim Londynie mu zazdroszczą, o tyle teraz sprawy przybrały bardzo złowrogi obrót.

„O ile mam wsparcie, to dostałem kilka niezbyt miłych e-maili, w których chciano mnie zabić i moje dzieci” – powiedział Potter podczas ostatniej konferencji prasowej. „Więc to oczywiście nie jest przyjemne”.

„Trzeba przyjąć sytuację taką, jaka jest, przyjąć krytykę, ale nie dać się wciągnąć w rzeczy, które są nieprawdziwe. Starać się mieć perspektywę, ale jednocześnie uznać krytykę i złe samopoczucie. Tak właśnie powinno być.

„To jest wyzwanie i jeżeli idziesz do pracy, a ktoś cię obrzuca wyzwiskami, to nie będzie to przyjemne”. Potter rozpoczął swoją przedmeczową konferencję prasową, która miała być zapowiedzią meczu Chelsea z Tottenhamem Hotspur, z klasycznym szubienicznym humorem, podchodząc do swojego biurka i mówiąc: „Przepraszam was, właśnie wyszedłem z kryzysowego spotkania”.

Źródło: dailystar.co.uk

5 / 5. Ocen: 5

Wiadomości sportowe

Sport

Kingsley Coman może zagrać z Unionem Berlin

Po kilku gorączkowych tygodniach od wznowienia rozgrywek piłkarskich 20 stycznia, Bayern Monachium będzie miał cały tydzień na przygotowanie się do kolejnego meczu. Bawarski klub...

Jak oglądać mecze online na telefonie?

Fortuna jest jednym z cieszących się największym zainteresowaniem ze strony typerów polskich bukmacherów. Swoją legalną działalność prowadzi już od prawie 25 lat i już od...

Zakłady sportowe online u bukmachera Betfan – poradnik 

Aspektu związanego z wyborem porządnego podmiotu hazardowego w ogóle nie powinno się marginalizować. Statystyki pokazują, że w 2022 roku coraz więcej Polaków stawia na...

Jak i gdzie sprawdzać wyniki na żywo?

Zakłady bukmacherskie systematycznie zyskują na swojej popularności. To bowiem fajny sposób na to, aby wygrywać - i to regularnie - dość duże pieniądze. Obecnie...