Graham Potter otrzymuje groźby śmierci pod adresem swoim i swoich dzieci

Menedżer Chelsea Graham Potter ujawnił, że otrzymał groźby śmierci od anonimowych tzw. kibiców, którzy twierdzą, że „chcą mojej śmierci i chcą śmierci moich dzieci”.

Graham Potter
Graham Potter otrzymuje groźby śmierci pod adresem swoim i swoich dzieci

Były szef Brighton and Hove Albion jest obiektem ogromnej krytyki od momentu objęcia sterów w zachodnim Londynie. W ostatnich 14 meczach we wszystkich rozgrywkach Chelsea odniosła tylko dwa zwycięstwa.

Otrzymał silne wsparcie i poparcie od właściciela Chelsea Todda Boehly’ego i innych udziałowców, którzy nawet powiedzieli, że chcą zarządzać jego postępami w „latach, a nie miesiącach”. Jednak o ile Potter jest przyzwyczajony do tego, że kibice w zachodnim Londynie mu zazdroszczą, o tyle teraz sprawy przybrały bardzo złowrogi obrót.

„O ile mam wsparcie, to dostałem kilka niezbyt miłych e-maili, w których chciano mnie zabić i moje dzieci” – powiedział Potter podczas ostatniej konferencji prasowej. „Więc to oczywiście nie jest przyjemne”.

„Trzeba przyjąć sytuację taką, jaka jest, przyjąć krytykę, ale nie dać się wciągnąć w rzeczy, które są nieprawdziwe. Starać się mieć perspektywę, ale jednocześnie uznać krytykę i złe samopoczucie. Tak właśnie powinno być.

„To jest wyzwanie i jeżeli idziesz do pracy, a ktoś cię obrzuca wyzwiskami, to nie będzie to przyjemne”. Potter rozpoczął swoją przedmeczową konferencję prasową, która miała być zapowiedzią meczu Chelsea z Tottenhamem Hotspur, z klasycznym szubienicznym humorem, podchodząc do swojego biurka i mówiąc: „Przepraszam was, właśnie wyszedłem z kryzysowego spotkania”.

Źródło: dailystar.co.uk

5 / 5. Ocen: 5

Wiadomości sportowe

Sport

Eksperckie typy bukmacherskie – jak je oceniać?

Coraz ciężej jest Ci patrzeć na to, jak obecnie prezentują się Twoje wyniki z gry w podmiocie hazardowym Etoto? Może zatem warto zrobić sobie...

Handicap w zakładach bukmacherskich – co to jest i jak typować?

dea handicapu narodziła się w Indonezji, zaś w Polce i ogólnie w krajach europejskich, popularność udało się jej zyskać z początkiem XXI wieku. Dzisiaj...

Zakłady sportowe online u bukmachera Betfan – poradnik 

Aspektu związanego z wyborem porządnego podmiotu hazardowego w ogóle nie powinno się marginalizować. Statystyki pokazują, że w 2022 roku coraz więcej Polaków stawia na...

Napoli podwoi pensję Khvichy Kvaratskhelia

La Gazzetta dello Sport donosi, że Napoli planuje podwoić pensję Khvichy Kvaratskhelia do końca sezonu, mając nadzieję na zatrzymanie go na Stadio Maradona pomimo...