Chelsea zwolni Grahama Pottera i ponownie zatrudnieni Tuchela?

Chelsea powinna postawić Grahamowi Potterowi ultimatum i zwolnić go, jeśli wyniki nie ulegną poprawie, uważa Jamie O’Hara.

Thomas Tuchel
Chelsea zwolni Grahama Pottera i ponownie zatrudnieni Tuchela?

Były piłkarz Premier League, wymienił Mauricio Pochettino lub a jako idealnych kandydatów do przyjścia i odwrócenia tendencji spadkowej The Blues.

Pochettino jest łączony z powrotem do Tottenhamu, jeśli Antonio Conte odejdzie latem, podczas gdy Standard Sport informuje, że Paris Saint-Germain rozważa ponowne zatrudnienie Tuchela.

O’Hara twierdzi, że Potter musi pokazać więcej „ognia w swoim brzuchu”, aby przekonać kibiców Chelsea, że jest człowiekiem, który może zmienić sytuację.

„Jeśli wyniki się nie zmienią, pozbyłbym się go teraz, zanim będzie za późno i powiedział: 'Racja, to się nie udało'”, powiedział talkSPORT.

„Widziałeś, jak QPR zwalnia menedżerów, Southampton zwalnia menedżerów, dlaczego Chelsea nie może zwolnić menedżera?

„Trzeba go zwolnić – jeśli nie działa, to trzeba się go pozbyć. Taka jest Premier League, on pójdzie i znajdzie sobie inną pracę, [bo] jest dobrym menedżerem. Jeśli to nie działa, to niech zatrudnią kogoś innego.

„Idźcie po Pochettino, idźcie po Tuchela”.

źródło: talkSPORT

5 / 5. Ocen: 6

Wiadomości sportowe

Sport

Typy na Premier League – 12 i 13 grudnia 2020

Nadchodzi dwunasta kolejka rozgrywek w lidze angielskiej. Już w najbliższy piątek, 11 grudnia, na angielskie boiska znów wybiegną utalentowani piłkarze, by wziąć udział w...

Biegi na 800 m – co jest w ofercie firm bukmacherskich?

Biegi na takim właśnie dystansie są często grane przez polskich typerów. W firmach bukmacherskich oferta jest zaś bardzo urozmaicona. Co może być typowane? Jak...

Kontuzjowany Neymar nie zagra Olympique Marsylią

Paris Saint-Germain ogłosiło, że brazylijska supergwiazda Neymar doznał skręcenia kostki z uszkodzeniem więzadeł w meczu Ligue 1 z LOSC i będzie wyłączony z gry...

Poradnik do skutecznej analizy bukmacherskiej

Do typowania w Polsce zazwyczaj podchodzi się w jeden sposób - bazując na swojej własnej intuicji. Niestety, nie jest to metoda, która byłaby w...