Chelsea zwolni Grahama Pottera i ponownie zatrudnieni Tuchela?

Chelsea powinna postawić Grahamowi Potterowi ultimatum i zwolnić go, jeśli wyniki nie ulegną poprawie, uważa Jamie O’Hara.

Thomas Tuchel
Chelsea zwolni Grahama Pottera i ponownie zatrudnieni Tuchela?

Były piłkarz Premier League, wymienił Mauricio Pochettino lub a jako idealnych kandydatów do przyjścia i odwrócenia tendencji spadkowej The Blues.

Pochettino jest łączony z powrotem do Tottenhamu, jeśli Antonio Conte odejdzie latem, podczas gdy Standard Sport informuje, że Paris Saint-Germain rozważa ponowne zatrudnienie Tuchela.

O’Hara twierdzi, że Potter musi pokazać więcej „ognia w swoim brzuchu”, aby przekonać kibiców Chelsea, że jest człowiekiem, który może zmienić sytuację.

„Jeśli wyniki się nie zmienią, pozbyłbym się go teraz, zanim będzie za późno i powiedział: 'Racja, to się nie udało'”, powiedział talkSPORT.

„Widziałeś, jak QPR zwalnia menedżerów, Southampton zwalnia menedżerów, dlaczego Chelsea nie może zwolnić menedżera?

„Trzeba go zwolnić – jeśli nie działa, to trzeba się go pozbyć. Taka jest Premier League, on pójdzie i znajdzie sobie inną pracę, [bo] jest dobrym menedżerem. Jeśli to nie działa, to niech zatrudnią kogoś innego.

„Idźcie po Pochettino, idźcie po Tuchela”.

źródło: talkSPORT

5 / 5. Ocen: 6

Wiadomości sportowe

Sport

Poradnik do skutecznej analizy bukmacherskiej

Do typowania w Polsce zazwyczaj podchodzi się w jeden sposób - bazując na swojej własnej intuicji. Niestety, nie jest to metoda, która byłaby w...

Barcelona z dużym zastrzykiem finansowym

O kłopotach finansowych FC Barcelony wiadome jest nie od dziś. Duma Katalonii jednak od dawna wykorzystuje bardzo sprytne zagrania, by zyskiwać fundusze na rozwój...

Bonusy powitalne od legalnych bukmacherów w Polsce

Promocje na start dla nowych graczy to doskonały sposób na to, aby błyskawicznie zapewnić sobie solidny budżet na grę na stronie bukmachera internetowego. Legalni...

Konto u wielu bukmacherów – gdzie się zarejestrować?

Żaden typer nie obstawi jakiegokolwiek kuponu, dopóki nie zarejestruje konta u wybranego bukmachera internetowego. Nie wiedzieć czemu, jednak większość graczy decyduje się za założenie...