Aston Villa odrzuciła ofertę Corinthians za Philippe Coutinho

Philippe Coutinho reprezentuje Aston Villę od początku 2022 roku, zaliczając 41 występów we wszystkich rozgrywkach.

coutinho
Aston Villa odrzuciła ofertę Corinthians za Philippe Coutinho (Instagram)

Coutinho nie dla Corinthians

Brazylijczyk nie zdołał jednak wykorzystać dobrego początku w klubie, zdobywając tylko jedną bramkę w ciągu 916 minut gry w sezonie 2022-23.

To trafienie miało miejsce w ostatni weekend, kiedy 30-latek zakończył świetny ruch zespołowy sprytnym, niskim uderzeniem w dolny róg z 16 metrów w meczu z Arsenalem.

Coutinho został zastąpiony krótko po wyrównaniu w 61. minucie, ale być może udało mu się zachować miejsce w składzie na najbliższy mecz z Evertonem.

Wydaje się jednak, że Coutinho otrzymał niedawno możliwość opuszczenia Villa Park i powrotu do ojczyzny.

Po zajęciu czwartego miejsca w 2022 roku, Corinthians starali się wzmocnić swój skład na kolejną kampanię, która rozpocznie się w kwietniu.

Na ich liście potencjalnych celów znalazł się Coutinho, z czego zawodnik mógł się cieszyć, ponieważ nie grał w Brazylii od 2010 roku.

Jednak mimo zainteresowania, dyrektor piłkarski Corinthians Roberto de Andrade ujawnił, że Villa nie była zainteresowana negocjowaniem transferu.

Źródło: Globo

5 / 5. Ocen: 5

Wiadomości sportowe

Sport

Czy Barcelona będzie mogła pozyskać nowych graczy?

Barcelona będzie musiała dokonać kilku znaczących operacji w swoim składzie, aby spełnić wymogi Finansowego Fair Play.Barcelona ma plan na transfery 2023/2024"Barcelona pracuje nad rozwiązaniem...

Konto u wielu bukmacherów – gdzie się zarejestrować?

Żaden typer nie obstawi jakiegokolwiek kuponu, dopóki nie zarejestruje konta u wybranego bukmachera internetowego. Nie wiedzieć czemu, jednak większość graczy decyduje się za założenie...

Jak i gdzie sprawdzać wyniki na żywo?

Zakłady bukmacherskie systematycznie zyskują na swojej popularności. To bowiem fajny sposób na to, aby wygrywać - i to regularnie - dość duże pieniądze. Obecnie...

Tyler Dibling podpisuje kontrakt z Southampton

Tyler Dibling podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt z Southampton, który zatrzyma go w klubie do 2025 roku.Dibling pojawił się wiosną ubiegłego roku, gdy zdobył...