Progresja na remisy – jak obstawiać tym systemem?

Zastanawiasz się nad skutecznym sposobem na ogranie bukmachera internetowego? Czy w ogóle istnieje taka metoda? Dlaczego chętnie wybierana jest przez typerów np. progresja na remisy? Czym cechuje się ten system bukmacherski? Jak wszystko zaplanować w ramach tego modelu gry?

Czy istnieje w 100% skuteczny system bukmacherski?

Nie brakuje typerów, którzy chcą opracować taki właśnie system. Niestety, nikomu się jeszcze nie udało. Wśród graczy są m.in. matematycy, ale cały czas nie ma jednej metody, która dawałaby gwarancję wiktorii na 100%. A może to wcale… nie jest zła wiadomość? Warto bowiem popatrzyć na to z nieco innej perspektywy. Gdyby takie metody optymalnie działały, to tak naprawdę świat bukmacherski dawno by już nie istniał. Firmy z tej branży zamknęłyby swoje działalności, ponieważ notowałyby zbyt duże straty… Tak naprawdę wtedy nie byłoby możliwości zagwarantowania sobie sporej dawki emocji (w czasie obstawiania), a także wygrywania dużych sum pieniędzy.

Może to zatem nie jest wcale takie złe, jak mogłoby wydawać się na samym początku? Z jednej strony nie ma zatem metody, która daje 100% gwarancji w aspekcie wygranych w zakładach bukmacherskich. Chcemy jednak uczulić typerów (szczególnie tych początkujących) na pewne kwestie. Wszak z drugiej strony nie można grać bez żadnej strategii. To byłaby bowiem woda na młyn dla bukmacherów internetowych. Taka gra w dłuższej perspektywie nie ma prawa przynosić regularnych i satysfakcjonujących zysków. Zależy Ci na systematycznym powiększaniu stanu konta? W takiej sytuacji warto znaleźć dobry model gry. Takich nie brakuje. Są one bardzo dokładnie opisane i scharakteryzowane na rozmaitych stronach internetowych. Masz tam wypisane czarno na białym wszystkie plusy oraz minusy.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Oczywiście, trzeba przeanalizować dany system nie tylko przed rozpoczęciem jego stosowania. Co jakiś czas należy usiąść i ocenić, czy konkretna metoda przynosi oczekiwane rezultaty. Czasami potrzebne są pewne modyfikacje. Niekiedy trzeba zaś zdecydować się na kompletnie inny model gry. Warto zatem regularnie analizować konkretne metody, które zostały przez Ciebie wybrane. Tak, by w końcu znaleźć coś rzeczywiście optymalnego.

Progresja na remisy – na czym to polega?

Jedną z najczęściej wybieranych metod gry jest progresja na remisy. Czym cechuje się ten system w praktyce? Nie można nastawiać się na bardzo wysokie wygrane. Warto jednak od razu zauważyć, że progresja na remisy to dość bezpieczny system bukmacherski. Dzięki temu Twój kapitał będzie dobrze zabezpieczony… Tutaj chodzi o to, by grać na remisy konkretnej, starannie wyselekcjonowanej, drużyny. Jeśli padnie podział oczek, to wtedy trzeba zmienić klub na inny. Wówczas cała zabawa rozpoczyna się od nowa. Jeśli zaś nie będzie remisu, to stawka z konkretnego etapu powinna być pomnożona razy dwa.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE

Załóżmy, że rozpocząłeś od 2 PLN. Udało Ci się trafić remis za trzecim podejściem. Łącznie zainwestowałeś 14 PLN (2 PLN, 4 PLN i 8 PLN. Jeśli trafiłeś remis po kursie 3.00, to masz 24 PLN – 14 PLN = 10 PLN na czysto (minus podatek obowiązujący w legalnych bukmacherach internetowych). Im wyższy poziom, tym ewentualne wygrane są większe.

Na jaką drużynę się zdecydować?

Wybór odpowiedniego klubu jest bardzo istotny. Na co się zdecydować? Przede wszystkim postaw na odpowiednie rozgrywki. Zdecyduj się na takie ligi w ostatecznym rozrachunku, gdzie statystycznie pada mało goli i jednocześnie sporo podziałów oczek. Korzystaj z tego, że obecnie dostęp do tego typu informacji jest bardzo prosty. Dodatkowo całkowicie darmowy. Potem postaraj się wybrać odpowiednie ekipy. Zdecyduj się na drużyny, które notują generalnie sporo remisów. Zwracaj uwagę na poprzednie sezony. Tak, by mieć pewność, że jest to długotrwała tendencja.

betfan bez podatku
Nowa oferta bonusów bez ryzyka w Betfan online

Nie ma przeszkód, by zdecydować się na klub, do tego systemu, który już od pewnego czasu nie zanotował remisu. Omijaj szerokim łukiem drużyny, które są hegemonami w danej lidze. Takie bowiem przeważnie wygrywają. Nie decyduj się tak samo na ekipy, które są outsiderami i rywalizują jedynie o utrzymanie. Takie kluby bowiem przeważnie przegrywają. Co za tym idzie, najbezpieczniej jest postawić na zespoły ze środka stawki.

Jak zaplanować stawkowanie w progresji na remisy?

Nie można zapominać także o tym aspekcie. Odpowiednie stawkowanie to kolejny klucz do sukcesu. Wszystko zależy od Twojego budżetu na grę. Zastanów się, ile możesz maksymalnie przeznaczyć. Najlepiej, by gotówki starczyło na kilka, a nawet na kilkanaście poziomów. Wtedy jest zapewnione odpowiednie zabezpieczenie kapitału. Dasz sobie również szansę na spore wygrane. Im wyższy poziom, tym bardziej może poprawić się stan Twojego konta. Najlepiej rozpocząć od małych sum. Może to być 2 PLN.

Na drugim etapie musisz zagrać (jeśli oczywiście nie będzie remisu) za 4 PLN. Potem za 8 PLN itd. Jest też opcja, by dokonać pewnych modyfikacji. Np. właśnie pod kątem stawek. Pomocny będzie w tym Microsoft Excel. Możesz tam dokonać rozmaitych obliczeń. Dzięki temu będziesz wiedział za ile zagrać, by wyjść na swoje na konkretnym poziomie tego systemu.

5 / 5. Ocen: 5

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy w Polsce

Konto u wielu bukmacherów – gdzie się zarejestrować?

Żaden typer nie obstawi jakiegokolwiek kuponu, dopóki nie zarejestruje konta u wybranego bukmachera internetowego. Nie wiedzieć czemu, jednak większość graczy decyduje się za założenie...

Typy HT w piłce nożnej – jak dobrze obstawiać?

W firmach bukmacherskich można zdecydować się na rozmaite opcje do obstawiania. Najwięcej zawodowych typerów gra na piłkę nożną. Futbol jest bowiem, w naszym kraju...

Typy na Premier League – 12 i 13 grudnia 2020

Nadchodzi dwunasta kolejka rozgrywek w lidze angielskiej. Już w najbliższy piątek, 11 grudnia, na angielskie boiska znów wybiegną utalentowani piłkarze, by wziąć udział w...

Pierwsze kroki u bukmachera STS – jak zacząć obstawiać zakłady?

W życiu wielu osób aktywnie działających w świecie bukmacherskim kiedyś nastąpił moment, w którym tak naprawdę zainteresowali się zakładami bukmacherskimi i szukali sposobu na...