Konto u wielu bukmacherów – gdzie się zarejestrować?

Żaden typer nie obstawi jakiegokolwiek kuponu, dopóki nie zarejestruje konta u wybranego bukmachera internetowego. Nie wiedzieć czemu, jednak większość graczy decyduje się za założenie konta i wpłacenie depozytu tylko w jednym serwisie. Tymczasem to spory błąd, a typer na własne życzenie rezygnuje z całego szeregu benefitów płynących z posiadania środków w kilku serwisach. Dlaczego warto mieć konto u kilku bukmacherów? Jakie korzyści z tego płyną? Postanowiliśmy to sprawdzić!

bukmacherzy gdzie się zarejestrować
Konto u wielu bukmacherów – gdzie się zarejestrować?

Szeroka oferta od legalnych bukmacherów w Polsce

Gracze obstawiający wyniki wydarzeń sportowych, do których sami się zaliczamy, dożyli złotych dla siebie czasów. Lista legalnych bukmacherów proponujących swoim klientom produkt z najwyższej półki wydłuża się bowiem z każdym rokiem, a w momencie rejestracji nowego konta typer ma do wyboru usługi kilkunastu solidnych operatorów. 

Pomimo tego jednak, że większość z nich na pierwszy rzut oka prezentuje się dość podobnie, to gdyby rozebrać ich ofertę zakładów na czynniki pierwsze to okazałoby się, że poszczególni operatorzy mocno różnią się pomiędzy sobą, zaś to co jest mocną stroną jednego kompletnie nie jest domeną drugiego. I na odwrót. 

Tym bardziej dziwi nas fakt, że tak wielu mniej doświadczonych graczy stawiających dopiero swoje pierwsze kroki w świecie internetowych zakładów sportowych lekceważy jedną z kluczowych zasad każdego profesjonalnego typera, a mianowicie konieczność posiadania środków na kontach w kilku topowych serwisach. 

Obecnie rejestracja nowego konta i wpłacenie depozytu u bukmachera internetowego trwa nie dłużej niż kilka minut, a po tym czasie gracz może już obstawiać swoje pierwsze kupony. Taki stan rzeczy niesie za sobą szereg korzyści z punktu widzenia typerów, które punkt po punkcie przedstawimy Wam poniżej. 

Konto u kilku bukmacherów to dostęp do najlepszej oferty zakładów

Być może dla początkujących typerów, którzy uważają, że kluczowym elementem solidnego bukmachera internetowego jest atrakcyjny bonus na start, poniższa teza będzie nieco kontrowersyjna, natomiast fakty są takie, że dobrego operatora można rozpoznać po proponowanej przez niego ofercie zakładów. I nie mamy tutaj wcale na myśli ilości pokrywanych dyscyplin, lig i rozgrywek, ale również szeroki wybór rozmaitych opcji zakładów dających graczowi spore pole manewru w momencie konstruowania kuponu. 

Pomimo tego, że oferta zakładów od najlepszych legalnych bukmacherów prezentuje się całkiem podobnie, to jednak każdy serwis specjalizuje się w innych rynkach i opcjach zakładów. Przykładowo – u jednego znajdziecie sporo linii goli na mecze polskiej PKO Ekstraklasy, podczas gdy inny zaproponuje Wam atrakcyjne handicapy azjatyckie na spotkania Ligi Mistrzów, a jeszcze inny mnóstwo rynków zakładów dotyczących statystyk w NBA. 

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl

Posiadając aktywne konto i środki w budżecie u kilku bukmacherów gracz może zawsze obstawiać dokładnie te zakłady, na które ma akurat ochotę i które wydają mu się wartościowe, a nie tylko te, które znajdują się w ofercie jego bukmachera. 

Obstawiaj kupony po najwyższych kursach na rynku!

Konto u kilku bukmacherów internetowych to nie tylko gwarancja bogatej oferty zakładów, ale również możliwość obstawiania kuponów po najwyższych kursach dostępnych na rynku. Różni bukmacherzy online pobierają różne marże, a co za tym idzie oferowane przez nich kursy różnią się pomiędzy sobą, czasem nawet o kilkanaście procent. 

Ktoś powie, że wystarczy zarejestrować się u bukmachera oferującego najwyższe przeliczniki na rynku. Racja! Tyle tylko, że ten sam bukmacher pobiera różną marżę na różne zakłady. Jeden serwis będzie oferował najwyższe kursy na zakłady dotyczące piłkarskiej Serie A, podcza gdy inny będzie mocno promował tenisowe turnieje ATP i WTA i to właśnie na tamtych rynkach będzie pobierał najniższą marżę. 

Posiadając konto i środki u kilku bukmacherów internetowych gracz będzie miał porównanie, dzięki czemu na jego kuponach będą zawsze najwyższe dostępne kursy gwarantujące najwyższe wygrane w przypadku powodzenia.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Kilka kont to kilka pakietów powitalnych dla nowych graczy!

Dożyliśmy czasów, w których polski gracz może poczuć się rozpieszczony przez swojego bukmachera internetowego. Obecnie na najwyższym europejskim poziomie stoi nie tylko oferta zakładów, bezpieczeństwo środków oraz błyskawiczne metody płatności respektowane przez legalnych operatorów w naszym kraju, ale również wysokość powitalnego pakietu dla stałych graczy. Ba, ten ostatni wręcz przebija bonusy na start proponowane przez międzynarodowych gigantów!

Kwoty oferowane nowym klientom przez legalne firmy bukmacherskie na starcie są bardzo często liczone w tysiącach złotych, a z takim budżetem gracz może poważnie myśleć o ograniu bukmachera i cieszeniu się stabilnym budżetem przez długie miesiące. To także większa szansa na zarabianie pieniędzy u bukmachera. Do zgarnięcia są m.in. bonusy cashback za pierwszy przegrany kupon, bonusy od depozytów oraz darmowe freebety, przy których bukmacherzy nie wymagają nawet jakiejkolwiek wpłaty – wystarczy zwykła rejestracja konta i weryfikacja danych osobowych. 

A zatem jest się o co bić! A teraz zamknijcie na moment oczy i wyobraźcie sobie, że zamiast jednego takiego pakietu na start rejestrujecie konto w kilku serwisach i zgarniacie kilka bonusów powitalnych. Taka strategia może w łatwy sposób zagwarantować Wam naprawdę solidny budżet na grę, który po pomyślnym obrocie darmowymi środkami możecie dowolnie transferować pomiędzy poszczególnymi bukmacherami.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za depozyt1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl

Bonus na start to jedno! Bukmacherzy są jednak bardzo aktywni również w późniejszym czasie i bardzo chętnie obdarowują swoich wiernych klientów darmowymi środkami. Dzieje się tak przy okazji popularnych meczów piłkarskich i innych topowych wydarzeń sportowych, w trakcie których bukmacherzy dają możliwość skorzystania z promocji okolicznościowej gwarantującej pulę darmowych środków bonusowych na dalszą grę!

Unikanie limitów i blokad na koncie gracza

Prawdopodobnie dla nikogo z Was nie będzie zaskoczeniem jeśli napiszemy, że nawet topowi bukmacherzy będą w końcu kręcić nosem, jeśli będzie Wam dobrze szło przez dłuższy okres i będziecie regularnie wygrywać. Scenariusz jest wówczas zazwyczaj taki sam – bukmacher nakłada na konto gracza limity stawek, przez które typer nie będzie mógł obstawić swojego kuponu za więcej niż kilka(naście) złotych, a gra w takim serwisie przestanie być po prostu opłacalna. 

Bardzo łatwo można uniknąć tak przykrego scenariusza! Wystarczy założyć konto i wpłacić depozyt u kilku bukmacherów, a efekt tego będzie taki, że kupony, stawki, wygrane oraz przegrane z automatu rozłożą się równomiernie pomiędzy wszystkich operatorów, dzięki czemu gracz zniknie z ich radaru i nie będą oni nabierali żadnych podejrzeń co do jego konta. 

poker w internecie
Legalny poker online w zakładach STS

A zatem kolejną zaletą posiadania aktywnego konta i środków w kilku serwisach jest brak blokad na koncie i możliwość cieszenia się grą u danego operatora przez długie miesiące. 

Depozyt u kilku bukmacherów – tymczasowe konto bez dowodu

Coraz więcej legalnych bukmacherów w naszym kraju daje swoim nowym klientom możliwość gry na tzw. koncie tymczasowym. Co ono oznacza i jakie opcje gwarantuje? Konto tymczasowe można założyć w mgnieniu oka, a podczas rejestracji bukmacher nie żąda wysłania numeru rachunku bankowego oraz skanu dokumentu potwierdzającego tożsamość, a także nie wymaga weryfikacji danych osobowych. 

To doskonały sposób, żeby przetestować jego ofertę, sprawdzić wysokość proponowanych przez niego kursów oraz ilość dostępnych rynków i opcji zakładów, a czasem nawet zgarnąć powitalny pakiet promocyjny bez konieczności wysyłania dokumentów (nikt z nas tego nie lubi!). Jedyny minus jest taki, że jeśli graczowi dopisze szczęście w początkowym okresie i wygra kilka kuponów z rzędu, wówczas nie będzie miał możliwości wypłaty środków na konto bankowe. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Od razu uspokajamy! Wypłata nie będzie możliwa jedynie do momentu przesłania wymaganych dokumentów i weryfikacji danych osobowych, co będzie równoznaczne z dokończeniem procesu rejestracji konta stałego. Można to zrobić w dowolnym momencie, a wówczas bukmacher odblokuje funkcję wypłaty środków z konta!

Jeśli zatem Wy również nie przepadacie za zbędną biurokracją i nie chcecie wysyłać swoich danych, a jednocześnie chcielibyście przetestować ofertę zakładów od kilku bukmacherów internetowych, wówczas tymczasowe konto bez dowodu zostało stworzone właśnie z myślą o Was!

Czy konto u kilku bukmacherów jest zgodne z prawem?

Wielu mniej doświadczonych typerów stawiających swoje pierwsze kroki w świecie internetowych zakładów sportowych nie decyduje się na rejestrację konta w kilku serwisach z obawy przed tym, aby nie złamać prawa i nie narazić się na niepotrzebne konsekwencje prawne. Raz na zawsze dementujemy tę kwestię – posiadanie konta u kilku legalnych bukmacherów jest w 100% zgodne z prawem i takiemu graczowi nie grożą żadne konsekwencje!

Problemem jest posiadanie przez tą samą osobę kilku kont u tego samego bukmachera. Co bardziej pomysłowi typerzy wykorzystują w tym celu dane osobowe żony lub znajomego, tymczasem regulamin na stronie bukmachera wyraźnie mówi, że na jedną osobę, adres IP i gospodarstwo domowe może przypaść tylko jedno konto w danym serwisie i tylko jeden bonus powitalny!

A zatem typerzy, których korci rejestracja konta w kilku serwisach nie mają najmniejszych powodów do obaw! Taka strategia jest całkowicie legalna, a lista potencjalnych korzyści po stronie gracza, jak sami widzicie, całkiem długa.

5 / 5. Ocen: 5

Wiadomości sportowe

Sport

Eksperckie typy bukmacherskie – jak je oceniać?

Coraz ciężej jest Ci patrzeć na to, jak obecnie prezentują się Twoje wyniki z gry w podmiocie hazardowym Etoto? Może zatem warto zrobić sobie...

Poradnik do skutecznej analizy bukmacherskiej

Do typowania w Polsce zazwyczaj podchodzi się w jeden sposób - bazując na swojej własnej intuicji. Niestety, nie jest to metoda, która byłaby w...

Carlo Pinsoglio dołączy do Ronaldo w Al-Nassr?

Według doniesień Cristiano Ronaldo poprosił jednego ze swoich najlepszych przyjaciół z drużyny Juventusu, aby dołączył do niego w Al Nassr.Portugalska supergwiazda rozpoczęła nowy rozdział...

Największe wyzwania w zakładach sportowych

Zakłady sportowe to jedna z nielicznych form hazardu, w których przeznaczenie jest w Twoich rękach. Na dłuższą metę szczęście odgrywa bardzo małą rolę. To...