Tyson Fury wymienia dwie walki, które chciałby stoczyć z bratem Tommy’m Fury

Tyson Fury chciałby, aby jego brat Tommy pozostał przy boksie zawodowym, po tym jak wczoraj wieczorem w Arabii Saudyjskiej wygrał przez podzieloną decyzję z Jakiem Paulem.

Tyson Fury
Tyson Fury wymienia dwie walki, które chciałby stoczyć z bratem Tommy’m Fury

Z kim będzie walczył Tommy Fury?

Król Cyganów chciałby, aby Tommy zrewanżował się Jake’owi, a następnie w swoich kolejnych dwóch walkach zmierzył się z bratem Loganem, zamiast wracać na karty walk w boksie zawodowym.

Tyson był zachwycony młodszym bratem i pochwalił jego „fantastyczny występ”. Poza kilkoma słabymi momentami, zwłaszcza w ósmej rundzie, w której upadł na płótno, Tommy przez cały czas zachowywał względną kontrolę.

Mierząc zasięg swoim jabem, TNT tłumił strzały Paula po wewnętrznej stronie, skutecznie pracując w klinczu w walce, w której więcej było zapasów niż boksu. Tommy był w zrozumiałej euforii po zwycięstwie, biorąc pod uwagę ich niełatwą historię i określił walkę jako „swój moment”.

Tymczasem Tyson był równie zadowolony. „Wykonał fantastyczną pracę. Przyjechały na to światowe media, największe gwiazdy świata. To było fantastyczne” – powiedział mistrz WBC wagi ciężkiej. „Spodziewałem się, że Tommy go znokautuje, szczerze mówiąc, dość komfortowo, ale Jake był lepszy niż myślałem, więc fair play dla Jake’a Paula. Jestem bardzo szczęśliwy. Nie można cały czas otrzymywać nokautów.

„Jestem 33 i 0 z 22 nokautami. Tak więc nie zawsze udaje się znokautować, ale to jest doświadczenie. Jake Paul był bardzo wartościowym przeciwnikiem i musiał pokonać pewne przeszkody, jak przewrócenie się w ósmej rundzie, wstać i walczyć dalej. Tak więc był to dobry występ Tommy’ego”.

Na pytanie, czy Tommy będzie kontynuował tradycyjną drogę bokserską po proponowanym rewanżu z Paulem, Tyson odpowiedział: „Nie, teraz już na zawsze będzie headlinerem. Chciałbym, żeby stoczył rewanż z Jakiem Paulem i walczył z Loganem, swoim bratem”.

Źródło: ESPN

5 / 5. Ocen: 5

Wiadomości sportowe

Sport

Jak obstawiać MMA u bukmacherów STS, Betclic, Fortuna?

MMA (Mixed Martial Arts) to jedna z najszybciej rozwijających się dyscyplin sportowych na świecie. Z każdym rokiem coraz więcej fanów interesuje się walkami w...

Joao Felix nie chce wracać do Atletico Madryt

Joao Felix oddalił się od letniego powrotu do Atletico Madryt, po tym jak przyznał, że jego wypożyczenie do Chelsea było najlepszym rozwiązaniem.Joao Felix: Potrzebowałem...

Jak przepis o młodzieżowcu wpłynął na ekstraklasowy futbol?

Od pewnego czasu kluby piłkarskie grające w PKO BP Ekstraklasie muszą mierzyć się z tym przepisem, mimo wielu sprzeciwów, które jemu towarzyszyły. Czego on...

Co dalej z Erin Blanchfield i Jessicą Andrade po UFC Vegas 69?

W głównym wydarzeniu gali UFC Vegas 69 Erin Blanchfield zmierzyła się z Jessicą Andrade, która w krótkim czasie wystąpiła w wadze muszej kobiet.Blanchfield miała...