Tyson Fury wymienia dwie walki, które chciałby stoczyć z bratem Tommy’m Fury

Tyson Fury chciałby, aby jego brat Tommy pozostał przy boksie zawodowym, po tym jak wczoraj wieczorem w Arabii Saudyjskiej wygrał przez podzieloną decyzję z Jakiem Paulem.

Tyson Fury
Tyson Fury wymienia dwie walki, które chciałby stoczyć z bratem Tommy’m Fury

Z kim będzie walczył Tommy Fury?

Król Cyganów chciałby, aby Tommy zrewanżował się Jake’owi, a następnie w swoich kolejnych dwóch walkach zmierzył się z bratem Loganem, zamiast wracać na karty walk w boksie zawodowym.

Tyson był zachwycony młodszym bratem i pochwalił jego „fantastyczny występ”. Poza kilkoma słabymi momentami, zwłaszcza w ósmej rundzie, w której upadł na płótno, Tommy przez cały czas zachowywał względną kontrolę.

Mierząc zasięg swoim jabem, TNT tłumił strzały Paula po wewnętrznej stronie, skutecznie pracując w klinczu w walce, w której więcej było zapasów niż boksu. Tommy był w zrozumiałej euforii po zwycięstwie, biorąc pod uwagę ich niełatwą historię i określił walkę jako „swój moment”.

Tymczasem Tyson był równie zadowolony. „Wykonał fantastyczną pracę. Przyjechały na to światowe media, największe gwiazdy świata. To było fantastyczne” – powiedział mistrz WBC wagi ciężkiej. „Spodziewałem się, że Tommy go znokautuje, szczerze mówiąc, dość komfortowo, ale Jake był lepszy niż myślałem, więc fair play dla Jake’a Paula. Jestem bardzo szczęśliwy. Nie można cały czas otrzymywać nokautów.

„Jestem 33 i 0 z 22 nokautami. Tak więc nie zawsze udaje się znokautować, ale to jest doświadczenie. Jake Paul był bardzo wartościowym przeciwnikiem i musiał pokonać pewne przeszkody, jak przewrócenie się w ósmej rundzie, wstać i walczyć dalej. Tak więc był to dobry występ Tommy’ego”.

Na pytanie, czy Tommy będzie kontynuował tradycyjną drogę bokserską po proponowanym rewanżu z Paulem, Tyson odpowiedział: „Nie, teraz już na zawsze będzie headlinerem. Chciałbym, żeby stoczył rewanż z Jakiem Paulem i walczył z Loganem, swoim bratem”.

Źródło: ESPN

5 / 5. Ocen: 5

Wiadomości sportowe

Sport

Jak przepis o młodzieżowcu wpłynął na ekstraklasowy futbol?

Od pewnego czasu kluby piłkarskie grające w PKO BP Ekstraklasie muszą mierzyć się z tym przepisem, mimo wielu sprzeciwów, które jemu towarzyszyły. Czego on...

Biegi na 800 m – co jest w ofercie firm bukmacherskich?

Biegi na takim właśnie dystansie są często grane przez polskich typerów. W firmach bukmacherskich oferta jest zaś bardzo urozmaicona. Co może być typowane? Jak...

Forbet bonusy na Euro 2020 – obstawianie bez depozytu

Na przestrzeni ostatnich lat bukmacher ForBET stał się jednym z wiodących i na pewno najpopularniejszych na rynku polskim. Nic więc dziwnego, że stara się przyciągnąć do...

Xavi wyjaśnia, dlaczego przejęcie przez Katarczyków byłoby dobre dla Manchesteru United

Menedżer Barcelony Xavi uważa, że przejęcie Manchesteru United przez Katarczyków byłoby "dobrym rozwiązaniem" dla klubu.Szejk Jassim bin Hamad Al Thani blisko przejęcia Manchesteru UnitedSzejk...