Największe wyzwania w zakładach sportowych

Zakłady sportowe to jedna z nielicznych form hazardu, w których przeznaczenie jest w Twoich rękach. Na dłuższą metę szczęście odgrywa bardzo małą rolę. To Twoje decyzje ostatecznie zadecydują o tym, czy będziesz zarabiać pieniądze. Oznacza to, że nie ma absolutnie żadnego powodu, dla którego nie możesz stać się odnoszącym sukcesy i dochodowym graczem.

Będziesz jednak musiał ciężko pracować. Zarabianie pieniędzy NIE jest łatwe. W rzeczywistości tylko nielicznym graczom sportowym udaje się regularnie i konsekwentnie osiągać zyski. Jeśli chcesz włożyć niezbędny wysiłek, nie ma powodu, dla którego nie będziesz mógł do nich dołączyć. Mając to jednak na uwadze, są pewne duże wyzwania, które będziecie musieli pokonać. Sprawdź też nasze mightytips.pl.

Nie mówimy Ci tego, żeby cię zniechęcić. Po prostu nie widzimy sensu malowania fałszywego obrazu. Jeśli masz w ogóle jakiekolwiek szanse na zarobienie pieniędzy, ważne jest, abyś zrozumiał, jakie to będzie trudne. Dlatego napisaliśmy ten artykuł. Wyjaśniamy niektóre z największych wyzwań, z którymi się zmierzysz, abyś był w pełni przygotowany do zadania. Aby trochę ułatwić, oferujemy również porady ekspertów, które pomogą przezwyciężyć te wyzwania.

Największe wyzwania w zakładach sportowych

Rozwijanie właściwego nastawienia

Wyobraź sobie, że masz zamiar postawić na mecz tenisowy. To druga runda US Open, a Novak Djokovic gra ze Stevem Johnsonem. Djokovic jest obecnie na 2. miejscu na świecie, a Johnson na 30. miejscu. Djokovic siedem razy był w finałowej rundzie US Open. Johnson nigdy nie wyszedł poza trzecią rundę. Na którego gracza zamierzasz postawić?

Oczywistą odpowiedzią jest tutaj Djokovic. Jest lepszym graczem i ma znacznie większe szanse na wygraną. Ale teraz wyobraź sobie, że kursy na Djokovic są tak niskie, że postawienie 100 $ daje wygraną zaledwie 1 $. A szanse na Johnsona są tak wysokie, że postawienie 100 $ daje wygraną 10 000 $.

Czy NADAL chciałbyś postawić na Djokovica?

Nie jest to teraz takie oczywiste, prawda? Jasne, Djokovic ma duże szanse wygrać ten mecz. Czy warto jednak ryzykować 100 $, aby wygrać 1 $? Johnson może nie mieć DUŻEJ szansy na wygraną, ale ma szansę. Przy kursie 100 do 1, popieranie go musi być kuszące. Teraz żaden bukmacher tak naprawdę nie zaoferowałby takich kursów na mecz tenisowy. Posłużyliśmy się tym ekstremalnym przykładem po prostu do BARDZO ważnej kwestii.

Obstawianie najbardziej prawdopodobnego wyniku nie zawsze jest właściwe. Obstawiający zakłady sportowe zazwyczaj stawiają głównie na to, co według nich się wydarzy. Chcą wygrać jak najwięcej swoich zakładów i uważają, że obstawianie prawdopodobnych wyników jest najlepszym sposobem na zrobienie tego. Mają też rację, ponieważ ciągłe wspieranie najbardziej prawdopodobnego wyniku powinno skutkować wygraną wielu zakładów.

Problem dla tych graczy polega na tym, że ich sposób myślenia jest zły. Może cię to zaskoczyć, ale nie powinni skupiać się na próbie wygrania jak największej liczby zakładów. Dlaczego nie? Cóż, to nie jest najlepszy sposób na zarabianie pieniędzy. Wygrywanie zakładów jest oczywiście dobrą rzeczą, ponieważ stamtąd pochodzą zyski, ale zwykłe wygranie wielu z nich nie gwarantuje całkowitego zysku.

Obstawiający może wygrać 80% swoich zakładów i nadal ponosi ogólną przegraną. Z drugiej strony mogli wygrać tylko 40% swoich zakładów i nadal osiągać ogólny zysk. Wszystko zależy od szans. Kiedy obstawiający koncentruje się na wygrywaniu wielu zakładów i obstawianiu prawdopodobnych wyników, stawia na niskie kursy. Prowadzi to do niskich wypłat, które można łatwo zlikwidować, gdy przegrają.

Czy to oznacza, że ​​nigdy nie powinieneś stawiać zakładów przy niskich kursach? Nie. Nie oznacza to również, że przy każdej nadarzającej się okazji powinieneś obstawiać wysokie kursy. Oznacza to po prostu, że skupianie się na wygrywaniu wielu zakładów nie jest właściwym podejściem. Zmądrzeć; dokładnie przemyśl oferowane kursy przed obstawieniem zakładu.

Nie możemy tego wystarczająco podkreślić: obstawiaj tylko wtedy, gdy szanse są na Twoją korzyść!

Aby określić, czy kursy są na Twoją korzyść, musisz zrozumieć pojęcie wartości. W kontekście zakładów sportowych wartość zasadniczo opisuje zależność między szansami na wygraną zakładu a kursami. Kiedy prawdopodobieństwo wygranej zakładu jest większe niż sugerują kursy, ma on wartość dodatnią. Oznacza to, że szanse są efektywne na Twoją korzyść i warto postawić zakład.

Bardziej szczegółowo omawiamy ten temat w naszym artykule na temat znajdowania wartości w kursach bukmacherskich. Poświęć trochę czasu, aby go przeczytać. Zrozumienie wartości jest kluczowe dla każdego, kto chce odnieść sukces jako obstawiający zakłady sportowe. Na początku może się to wydawać nieco skomplikowane, ale stanie się to łatwiejsze, gdy już to zrozumiesz.

Wyzwanie polega na zastosowaniu tej koncepcji. Obstawianie value często wymaga obstawiania PRZECIWKO tego, co myślisz, że faktycznie się wydarzy, i wielu osobom jest to trudne. Rozważmy mecz tenisowy, który podaliśmy wcześniej jako przykład. W takiej sytuacji Twoim naturalnym instynktem będzie prawie na pewno postawienie na Djokovica. Prawdopodobnie trudno będzie ci postawić zakład na Johnsona, biorąc pod uwagę jego małą szansę na wygraną, mimo że kursy 100/1 oferują wyraźną wartość. Nie ma szybkiego i łatwego rozwiązania.

5 / 5. Ocen: 2

Wiadomości sportowe

Sport

Biegi na 800 m – co jest w ofercie firm bukmacherskich?

Biegi na takim właśnie dystansie są często grane przez polskich typerów. W firmach bukmacherskich oferta jest zaś bardzo urozmaicona. Co może być typowane? Jak...

Tottenham szykuje się do bitwy o transfer z AC Milan

Tottenham może stoczyć walkę z AC Milan zarówno na boisku, jak i poza nim, ponieważ oba kluby mają nadzieję na podpisanie kontraktu z pomocnikiem...

FC Barcelona – transfery, historia, stadion

FC Barcelona to jeden z najbardziej znanych i utytułowanych klubów piłkarskich na świecie. Zawsze stara się pozyskiwać najlepszych zawodników, aby walczyć o najważniejsze trofea....

Poradnik do skutecznej analizy bukmacherskiej

Do typowania w Polsce zazwyczaj podchodzi się w jeden sposób - bazując na swojej własnej intuicji. Niestety, nie jest to metoda, która byłaby w...