Bonusy powitalne od legalnych bukmacherów w Polsce

Promocje na start dla nowych graczy to doskonały sposób na to, aby błyskawicznie zapewnić sobie solidny budżet na grę na stronie bukmachera internetowego. Legalni operatorzy w naszym kraju są w tej kwestii bardzo hojni, czego efektem są atrakcyjne bonusy powitalne. Jakie promocje czekają na klientów poszczególnych bukmacherów z licencją w Polsce? Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć maksymalną pulę darmowych środków oraz w jaki sposób można wypłacić bonus? Postanowiliśmy to sprawdzić w naszym najnowszym poradniku typera. 

bonusy na start od bukmacherów
Bonusy powitalne od legalnych bukmacherów w Polsce

Powitalny bonus w eFortuna – aż trzy promocje dla nowych klientów bukmachera

Na każdego nowego klienta bukmachera Fortuna czeka nie tyle bonus powitalny, co cały pakiet na start, w którego skład wejdą aż trzy promocje:

 • Freebet bonus bez depozytu 20 PLN
 • Zakład bez ryzyka 600 PLN
 • Bonus od drugiego depozytu 2000 PLN

Pierwszym elementem powitalnego pakietu od bukmachera Fortuna jest darmowy freebet. Piszemy darmowy, gdyż aby go otrzymać gracz nie musi nawet wpłacać żadnego depozytu. Wystarczy zwykła rejestracja konta, a w ciągu 3 dni od wypełnienia formularza na koncie gracza pojawi się 2800 lojalnościowych punktów Fortuna Klub Plus.

Punkty te można bez problemu zamienić na darmowy freebet bonus o wartości 20 PLN, za który można obstawić dowolne wydarzenie z oferty zakładów bukmachera Fortuna bez obawy o utratę środków z własnego budżetu. Jeśli kupon obstawiony za freebet okaże się zwycięski, wówczas wygrana kwota nie podlega obrotowi, lecz można ją natychmiast wypłacić. 

Drugim elementem pakietu na start od Fortuny jest zakład bez ryzyka. Wystarczy zaakceptować bonus w zakładce MOJE BONUSY w profilu gracza, wpłacić pierwszy depozyt, a następnie w ciągu 5 dni obstawić dowolne zdarzenie z oferty zakładów bukmachera Fortuna. Jeśli kupon okaże się zwycięski, wówczas wygrana kwota momentalnie pojawi się na koncie gracza. 

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl

Jeśli jednak typerowi nie dopisze tym razem szczęście, wówczas cała stawka zakładu wróci na jego konto jako cashback bonus aż do 600 PLN. Darmowe środki wymagają obrotu 1x zanim będą mogły zostać wypłacone. 

Ostatnim elementem pakietu na start dla nowych klientów Fortuny jest bonus 100% od drugiego depozytu. Wystarczy dokonać drugiej wpłaty, a bukmacher automatycznie podwoi wpłaconą kwotę. Maksymalna wartość darmowych środków do zgarnięcia w tej promocji to aż 2000 PLN. 

UWAGA: kod promocyjny w eFortuna na dodatkowy bonus to: BETONLINE. Kod wpisujemy podczas rejestracji na www.eFortuna.pl.

Legalny bukmacher STS – promocje na start z kodem promocyjnym

Aż na pięć powitalnych promocji tuż po rejestracji konta gracza mogą liczyć nowi klienci jednego z liderów na polskim rynku internetowych zakładów sportowych, czyli bukmachera STS. Wypełniając formularz rejestracyjny i spełniając kilka prostych warunków każdy z nich otrzyma bowiem:

 • Darmowy freebet bez depozytu 29 PLN
 • Cashback bonus za pierwszy przegrany kupon 200 PLN
 • Bonus od pierwszego depozytu 1200 PLN
 • Bonus na sporty wirtualne 20 PLN
 • Bonus na Bet Games 20 PLN

Tradycyjnie przegląd bonusów rozpoczynamy od darmowego zakładu, czyli bonusu freebet. Jak zgarnąć taki bonus w STS? Okazuje się, że wystarczy zwykła rejestracja konta na www.STS.pl (z kodem: BETONLINE), a w ciągu 3 dni od wypełnienia formularza do konta zostanie przypisany darmowy freebet 29 PLN. 

Za freebet można obstawić dowolne zdarzenie z oferty zakładów bukmachera. Darmowe środki pojawią się na koncie bonusowym, a żeby przenieść je na saldo depozytowe, skąd można będzie je wypłacić STS wymaga obrotu 3x po kursie min. 1.91.  

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za depozyt1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl

To nie wszystkie niespodzianki na start. Darmowe środki od STS można zgarnąć również zaraz po pierwszej wpłacie. Potwierdź chęć skorzystania z tej promocji i dokonaj pierwszego depozytu, a bukmacher automatycznie podwoi kwotę wpłaty aż do 1200 PLN. Oczywiście również ten bonus wymaga obrotu. W tym przypadku STS wymaga obrócenia bonusem 3x na kuponach z kursem min. 1.91.

STS daje swoim nowym klientom możliwość obstawienia pierwszego kuponu bez ryzyka utraty środków ze swojego budżetu. Aby tak się stało wystarczy zagrać dowolne zdarzenie z oferty zakładów bukmachera, a jeśli kupon będzie przegrany, wówczas stawka (pomniejszona o 12% obrotowy) wróci do gracza jako bonus cashback. Maksymalna pula darmowych środków to 200 PLN, a znakomita wiadomość z punktu widzenia graczy jest taka, że bonus można natychmiast wypłacić bez konieczności obrotu. 

Bukmacher STS pomyślał również o fanach zakładów na sporty wirtualne oraz popularne gry karciane w BetGames. Każdy z nich może obstawiać tego rodzaju kupony bez obawy o utratę środków. Wystarczy zapisać się do promocji i grać dowolne kupony po kursie min. 1.90, a jeśli typy okażą się nieskuteczne, wówczas w obu przypadkach można zgarnąć cashback bonus o wartości 20 PLN. 

UWAGA: kod promocyjny w STS na dodatkowy bonus bez depozytu to: BETONLINE. Kod wpisujemy podczas rejestracji na www.STS.pl.

Promocja na start od eWinner online – dwa bonusy dla nowych graczy

Pomimo, że bukmacher eWinner nie może pochwalić się tak długim stażem, jak dwaj wspomniani wcześniej giganci na polskim rynku internetowych zakładów sportowych, to i tak zdążył zapracować sobie na uznanie i przychylne opinie wśród samych graczy. Z pewnością nie bez znaczenia na taki obrót spraw jest pakiet powitalny, w ramach którego każdy nowy klient eWinner otrzyma:

 • Zakład bez ryzyka 110 PLN (z kodem: BETONLINE)
 • Bonus 50% od drugiego depozytu 500 PLN

Jak zgarnąć każdy z tych bonusów? Po kolei. Aby mieć szansę na zakład bez ryzyka wystarczy założyć konto na stronie bukmachera www.eWinner.pl i wpłacić pierwszy depozyt, a następnie za min. 20 PLN obstawić dowolne zdarzenie z oferty zakładów bukmachera. Jeśli kupon okaże się przegrany, wówczas stawka pomniejszona o 12% podatek obrotowy wróci jako cashback bonus aż do 100 PLN na konto depozytowe, skąd można od razu przelać środki na rachunek bankowy bez konieczności obrotu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Darmowe środki w eWinner można zgarnąć nie tylko za pierwszy, ale również za drugi depozyt po rejestracji. Wystarczy dokonać drugiej wpłaty min. 20 PLN, a na koncie gracza pojawi się bonus 50% od depozytu aż do 500 PLN (maksymalna pula przy wpłacie min. 1000 PLN). 

Darmowe środki należy odblokować dokonując obrotu depozytem 1x po kursie min. 1.50, co sprawi, że gracz otrzyma bonus. Aby móc go jednak wypłacić na konto bankowe bukmacher wymaga obrotu 6x po kursie min. 2.50, a na dokonanie obrotu gracz ma nie więcej niż 30 dni. 

ewinner typowanie za darmo
Darmowe bonusy i promocje w eWinner – Kod bonusowy: BETONLINE

Legalny bukmacher Betfan – promocje powitalne dla nowych graczy

Również na dwa bonusy na start mogą liczyć gracze, którzy zdecydują się na rejestrację konta w Betfan. Każdy z nich otrzyma:

 • Zakład bez ryzyka 600 PLN
 • Bonus 100% od drugiego depozytu 1000 PLN

Aby mieć możliwość skorzystania z tej pierwszej promocji należy dokonać pierwszej wpłaty na konto gracza tuż po rejestracji, a kwota depozytu nie może być niższa od 50 PLN. Co najmniej tyle samo musi wynosić stawka pierwszego kuponu w Betfan, a jeśli okaże się on nietrafiony, wówczas 100% stawki wróci do gracza jako bonus cashback. Oczywiście do bonusu zalicza się także aplikacja Betfan, która można pobrać ze strony bukmachera. 

Maksymalna pula darmowych środków to 600 PLN, a żeby mieć możliwość wypłacenia bonusu na konto bankowe Betfan wymaga najpierw obrotu 1x. Do obrotu bonusem zaliczane będą wyłącznie wielokrotne kupony AKO z min. 3 zdarzeniami i min. kursem łącznym na poziomie 3.80. Na dokonanie obrotu bonusem Betfan gracz ma nie więcej niż 7 dni. 

betfan bez podatku 2022
Nowa oferta bonusów bez ryzyka w Betfan online

Darmowe środki na start od Betfan można również zgarnąć za drugi depozyt. Aby tak się stało należy dokonać drugiej wpłaty na konto gracza nie mniejszej niż 100 PLN. Bukmacher automatycznie podwoi wpłaconą kwotę, a maksymalna pula darmowych środków to 1000 PLN. 

Rzecz jasna bonusu nie można od razu wypłacić, wszyscy bukmacherzy wymagają od graczy obrotu bonusem, więc nie jest to żadna nowość. Betfan wymaga najpierw dokonania obrotu 3x w ciągu maksymalnie 14 dni. Do obrotu zaliczane będą tylko kupony AKO z co najmniej 3 zdarzeniami, a min. kurs łączny na kuponie nie może być niższy od 2.50. 

Trzy bonusy na start od bukmachera Superbet

Rumuński bukmacher Superbet to jeden z nielicznych legalnych operatorów z zagranicznym kapitałem w naszym kraju. Od niedawna nowi klienci tego serwisu mogą liczyć na starcie na jeden z najbardziej atrakcyjnych pakietów powitalnych. W jego skład wchodzą:

 • Bonus 100% od pierwszego depozytu 200 PLN
 • Cashback bonus 1300 PLN
 • Bonus za aplikację mobilną 20 PLN

Pierwsza promocja powitalna od Superbet to klasyczny bonus od depozytu. Wystarczy w ciągu 14 dni od rejestracji wpłacić min. 20 PLN, a bukmacher automatycznie podwoi tę kwotę aż do 200 PLN. Bonus 100% od pierwszego depozytu wymaga obrotu 2x na kuponach z kursem min. 1.80 w ciągu 10 dni. 

Druga promocja na start od Superbet to cashback bonus. Nie jest to jednak klasyczny zakład bez ryzyka jaki znamy ze stron innych bukmacherów, gdyż Superbet nie zwraca kasy za pierwszy przegrany kupon, lecz… za wszystkie przegrane w pierwszym tygodniu po rejestracji na www.Superbet.pl

superbet nowe bonusy i promocje

Jeśli po 7 dniach od momentu założenia konta bilans gracza będzie na minusie, wówczas Superbet zwróci mu całą przegraną kwotę jako cashback bonus aż do 1300 PLN. Również ten bonus wymaga obrotu 2x po kursie min. 1.80 w ciągu 10 dni. 

Ostatni bonus do złudzenia przypomina darmowe freebety dostępne na stronach innych bukmacherów z licencją. W przypadku nowych klientów Superbet również nie ma potrzeby wpłacania jakiegokolwiek depozytu, natomiast żeby otrzymać darmowy bonus 20 PLN wystarczy w ciągu 7 dni od pierwszego depozytu pobrać i zainstalować aplikację mobilną tego bukmachera, darmowa aplikacja do obstawiania na telefony do pobrania ze strony www.Superbet.pl

Zwrot stawki za pierwszy przegrany kupon dzięki bonusowi na start od Betclic

Co prawda każdy nowy klient bukmachera Betclic może liczyć tylko na jeden bonus powitalny, ale za to jest to jeden z najwyższych zakładów bez ryzyka dostępnych na polskim rynku. Zasady tej promocji na start od Betclic również nie należą do przesadnie skomplikowanych. 

betclic polska bonus za darmo
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus

Wystarczy zarejestrować konto gracza w www.Betclic.pl (z kodem: KOD550), wpłacić pierwszy depozyt na stronie bukmachera i obstawić dowolny kupon z oferty zakładów. Jeśli graczowi nie dopisze szczęście i kupon będzie przegrany, wówczas stawka wraca do niego jako bonus cashback. 

Maksymalna kwota darmowych środków do zgarnięcia w ramach tej promocji to 550 PLN, natomiast należy mieć świadomość na temat dwóch rzeczy. Po pierwsze bukmacher potrąca od stawki 12% podatek, a zatem żeby zgarnąć maksymalny bonus należy zagrać pierwszy kupon w Betclic za co najmniej 625 PLN.

Po drugie z kolei dość kłopotliwe może być wypłacenie środków na konto bankowe. Betclic wymaga bowiem obrotu bonusem aż 8x w ciągu 30 dni, a do obrotu zaliczały się będą wyłącznie kupony po kursie 2.00. 

5 / 5. Ocen: 4

Wiadomości sportowe

Sport

Eksperckie typy bukmacherskie – jak je oceniać?

Coraz ciężej jest Ci patrzeć na to, jak obecnie prezentują się Twoje wyniki z gry w podmiocie hazardowym Etoto? Może zatem warto zrobić sobie...

4 angielki w FIFA FIFPro Women’s World 11

Cztery piłkarski z Anglii znalazły się w FIFA FIFPro Women's World 11 dzięki swoim wybitnym występom na Euro 2022.W składzie znalazły się obrończynie Lucy...

Kylian Mbappé zostaje najlepszym strzelcem w PSG

Kylian Mbappé, strzelając swoją 201. bramkę dla klubu ze stolicy w sobotę 4 marca 2023 roku, zrobił krok dalej w księgach historii Paris Saint-Germain.Dzięki...

Kingsley Coman może zagrać z Unionem Berlin

Po kilku gorączkowych tygodniach od wznowienia rozgrywek piłkarskich 20 stycznia, Bayern Monachium będzie miał cały tydzień na przygotowanie się do kolejnego meczu. Bawarski klub...